13.7.2023 Pro investora sháníme byty v osobním vlastnictví, které jsou v původním stavu. Garantujeme seriózní a rychlé jednání. Hodláte-li prodat.. více »
9.5.2018 Sháníme ke koupi rodinné domy v Karviné a okolí určené k částečné nebo kompletní rekonstrukci. Jsme schopni vyřešit případné exekuce či.. více »
25.10.2016
Cena | pronajato |
cena včetně služeb pro 1 osobu, elektřinu a plyn si hradí nájemce samostatně | |
Kategorie | Byty 1+1 |
Lokalita | Slovenská 2898/35, Karviná - Hranice |
Okres | Karviná |
Vlastnictví | Družstevní |
Převod do OV | |
Užitná plocha | 36 m² |
Podlahová plocha | 36 m² |
Počet podlaží | 8 |
Podlaží umístění | 2. NP |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Budova | Panelová |
Poloha objektu | Samostatný |
Zástavba | Obytná |
Datum nastěhování | Ihned |
Na pronájem byt 1+1 se sklepem na ulici Slovenská v Karviné, část Hranice, s výhledem do zeleně, mimo hlavní komunikaci.
Vybavení a stav bytu viz. foto. Internet Vodafone.
Podlaží 2. z 8. Výtah ANO. Sklep ANO. Orientace oken na západ do zeleně. Výměra 36 m2.
Parkování před domem.
Čistý, nekuřácký byt, vhodný pro max. 2 osoby, trvalý zdroj příjmu podmínkou (ze zaměstnání nebo podnikání nutno doložit). Zvířata NE. Kuřáci NE.
Doba nájmu 3 měsíce, pak prodloužení na 1 rok, pak na dobu neurčitou. Upřednostňujeme zájemce o dlouhodobý pronájem, bez exekucí a insolvencí.
Cena nájmu, včetně vody a tepla pro 1 osobu, 5.900,-Kč/měs + vlastní spotřeba elektřiny a plynu. Vratná kauce 2 měsíční nájmy. Provize RK 5.000,-Kč.