13.7.2023 Pro investora sháníme byty v osobním vlastnictví, které jsou v původním stavu. Garantujeme seriózní a rychlé jednání. Hodláte-li prodat.. více »
9.5.2018 Sháníme ke koupi rodinné domy v Karviné a okolí určené k částečné nebo kompletní rekonstrukci. Jsme schopni vyřešit případné exekuce či.. více »
25.10.2016
Cena | prodáno |
včetně provize a právního servisu | |
Kategorie | Byty 2+1 |
Lokalita | Majakovského, Karviná - Mizerov |
Okres | Karviná |
Vlastnictví | Družstevní |
Převod do OV | |
Užitná plocha | 56 m² |
Počet podlaží | 5 |
Podlaží umístění | 5. NP |
Stav objektu | Po rekonstrukci |
Budova | Panelová |
Poloha objektu | Samostatný |
Umístění objektu | Klidná část obce |
Zástavba | Obchodní a obytná |
Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 s lodžií ve velmi žádané lokalitě, na ul. Majakovského v Karviné Mizerově. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Vhodný ke kompletní rekonstrukci. Je zde výborná občanská vybavenost (autobus, škola, školka, pošta, lékaři, obchody), vše v přímém dosahu. Doporučuji nezávaznou prohlídku tohoto domu. Do konce října 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,89 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.